O NAS

Szanowni Państwo

Redakcja Portalu Serdecznie Zaprasza do odwiedzania, korzystania i współpracy
Portal społecznościowy www.testkonsumenta.pl  powstał dla konsumentów, czyli dla nas wszystkich. Dzięki Portalowi możemy podzielić się uwagami i wiedzą na temat różnych produktów, usług, handlu. Wspólnie z użytkownikami Portalu będziemy testowali, sprawdzali, oceniali wszystko, co kupujemy i z czego korzystamy. Razem z użytkownikami będziemy tworzyć Portal. To nasza wspólna wiedza przekazywana w artykułach i komentarzach pozwoli nam wszystkim wyrobić sobie zdanie, pomóc w wyborze produktu czy usługi. Pochwalimy to, co dobre, zganimy to, co złe. Artykuły będziemy przesyłać do firm, których dany artykuł dotyczy tak, aby każda ze stron mogła się wypowiedzieć.
Portal składa się z trzech części. W części „obszar/informator”, znajdują się informacje ważne dla klientów oraz zakres oferowanych usług. Część „testy/opinie” tu będziemy opisywali przeprowadzone testy i część „najciekawsze artykuły, którą będziemy tworzyć wspólnie. Artykuły będzie można dodawać w wybranej kategorii i regionie (powiat). Jeżeli opisywana sytuacja będzie ponad regionalna wtedy umieszczona zostanie przez administratora we wszystkich regionach, a najciekawsze pojawią się na stronie głównej. Będzie można również umieszczać bezpłatne drobne ogłoszenia skierowane do mieszkańców Waszego regionu.

Korzystanie z Portalu www.testkonsumenta.pl, nie wymaga logowania, jednak dla bezpieczeństwa osób, które będą chciały umieszczać artykuły i komentarze będą musiały się zalogować i zaakceptować regulamin Portalu.

Życzymy Państwu udanego korzystania z Portalu www.testkonsumenta.pl

Redakcja Portalu

Komentarze są wyłączone.